JAK MŮŽU ZAPLATIT?

 Vyberte si z několik druhů ověřených platebních metod. Způsob placení si volíte při objednávání. Můžete si vybrat, jestli to bude online kartou/bankovním převodem nebo hotově až při předání zboží. Bez dobírky!

PLATBA ONLINE KARTOU

Rychle a bezpečně. Částka se nám připíše hned a nemusíte čekat na bankovní převod. Údaje ke své kartě nezadáváte u nás, ale na zabezpečené webové stránce společnosti, která platby zprostředkovává. Nám přijde pouze potvrzení o úspěšné transakci. Pokud vám platba kartou nefunguje, nejčastěji to bývá z důvodu nastavení karty (neumožňuje platbu na internetu nebo jste překročili limit) – zkontrolujte si prosím nastavení ve svém internetovém bankovnictví nebo kontaktujte svou banku.

BANKOVNÍ PŘEVOD

Lehce zdlouhavější a složitější cesta. Převod trvá zpravidla 1 pracovní den – záleží na tom, kdy částku pošlete.

Po odeslání objednávky Vám na zadaný e-mail automaticky zašleme fakturu s údaji k zaplacení (číslo účtu, variabilní symbol...). Po obdržení platby Vás budeme informovat e-mailem.

 

HOTOVĚ PŘI PŘEDÁNÍ

Pěkně postaru z peněženky do peněženky. Platíte hotově přímo u řidiče.

V případě, že si vyberete tento způsob platby vás prosíme, abyste měli pripravenou co nejpřesnější částku. 

U řidiče bohužel nelze platit platební kartou.

 

NA SPLÁTKY

Pro naše zákazníky máme připravený splátkový prodej společnosti Essox, který zajistí rychlý a snadný nákup. Proces jeho vyřízení je nekomplikovaný a smlouvu lze uzavřít přímo přes internet. Při objednávání zboží v košíku vyberete způsob platby "na splátky" a po odeslání objednávky budete přesměrování na stránky společnosti Essox, kde začínáte vyplňovat požadované údaje. Jako při jiných podobných žádostech mějte připravené 2 doklady totožnosti, pracovní smlouvy a další.

                                                    MUSÍM PLATIT ZÁLOHU?

Pokud je cena objednávky nižší než 35 000 kč, neplatíte žádnou zálohu. V opačném případě je nutné složit zálohu ve výši minimálně 20% z celkové kupní ceny.

Pří nákupu taburetu je potřeba uhradit celou částku předem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Máte další otázky k platbě? Nebo vás zajímá něco jiného? Podívejte se na často kladené otázky.

14

LET ZKUŠENOSTÍ

Už od roku 2010 prodáváme nábytek pro všechny, kteří si cení spolehlivosti, osobního přístupu a hledají “něco” navíc.

Vlastní doprava

Víme nejlépe jak s nábytkem během převozu zacházet. Proto objednávky rozvážíme vlastní dopravou.

Sklady o více jak 10 000 m2

Díky velkým prostorům vám můžeme poskytnout oblíbené kousky ihned.

Vrácení peněz

Zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů od jeho převzetí bez udání důvodů.